vibrators for sale women sex toys best sex toys Best vibrater lesbian sex toys male sex toys vibrators for sale bondage gear adult products vibrater bedroom toys women toys bondage toys toys for adults sex toys vibrators for women cheap vibrators toys adults toys for couples lesbian toys male toys adult vibrators adultsextoys dick toys female toys quiet vibrators rabbit toys couples toys silent vibrators strap on toys masterbation toys buy strap on glass toys rabbit vibrater toys woman adult female toys toy saxophone discount vibrators cheap rabbit vibrators waterproof rabbit marital aids rabbit vibe xxx toys pleasure toys strapon masterbaiting toys adult women toys sez toy large rabbit vibrator rabbit pearl sexual excretion
Kard. Comastri: Niepokalane Serce Maryi schronienie dla każdego z nas
Wydarzenia parafialne

naglowek3

Kard. Comastri

„Zawierzę was Matce Bożej, prosząc Ją, by wyszeptała każdemu: «Moje Niepokalane Serce będzie twoją ucieczką i drogą, która cię zaprowadzi do Boga»” – powiedział Papież w wyemitowanym wczoraj wieczorem przesłaniu do Portugalii przed rozpoczynającą się jutro pielgrzymką do Fatimy. Franciszek zacytował tu słowa, które Maryja powiedziała w jednym z objawień.

Zwraca na to uwagę kard. Angelo Comastri, archiprezbiter Bazyliki Watykańskiej, który jutro w łączności z Papieżem poprowadzi w Rzymie wielkie nabożeństwo fatimskie.

„W 1917 r. Matka Boża powiedziała dzieciom w Fatimie, że niebawem zabierze do nieba Hiacyntę i Franciszka. I rzeczywiście tak się stało. Kiedy dowiedziała się o tym Łucja, z dziecięcą ufnością zapytała: a mnie, Maryjo, zostawicie tu samą? Bała się bowiem samotności, tego, że nie będzie miała przy sobie Hiacynty i Franciszka. I to właśnie wtedy Maryja, jako prawdziwa Matka powiedziała Łucji, aby się nie bała. «Moje Niepokalane Serce będzie twoją ucieczką i drogą, która cię zaprowadzi do Boga». Właśnie te słowa zechciał przypomnieć wczoraj Papież Franciszek, aby przekonać każdego z nas, że słowa, które Maryja powiedziała do Łucji, są przeznaczone również dla nas. Niepokalane Serce Maryi jest ucieczką, w której my dzisiaj możemy znaleźć bezpieczne schronienie i pokrzepienie pośród tak wielkich problemów, które dziś mamy” – powiedział Radiu Watykańskiemu kard. Comastri.

kb/ rv

diecezja bydgoska

seminarium

serwispapieski 2

sdm

 

kromka

przewodnik katolicki

ekai

deon

Dane kontaktowe

Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła i Ewangielisty
ul. Skarżyńskiego 4,
Bydgoszcz 85-798
tel. 052-343-01-38 lub 052-343-12-22
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.