vibrators for sale women sex toys best sex toys Best vibrater lesbian sex toys male sex toys vibrators for sale bondage gear adult products vibrater bedroom toys women toys bondage toys toys for adults sex toys vibrators for women cheap vibrators toys adults toys for couples lesbian toys male toys adult vibrators adultsextoys dick toys female toys quiet vibrators rabbit toys couples toys silent vibrators strap on toys masterbation toys buy strap on glass toys rabbit vibrater toys woman adult female toys toy saxophone discount vibrators cheap rabbit vibrators waterproof rabbit marital aids rabbit vibe xxx toys pleasure toys strapon masterbaiting toys adult women toys sez toy large rabbit vibrator rabbit pearl sexual excretion
Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne

naglowek3

Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.15, Droga Krzyżowa w piątki dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych i młodzieży o godz. 17.30.

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego w poniedziałek  19.02 w czasie Mszy św. o godz. 18.00.

Ks. Maciej Tyckun obchodzi w piątek swoje imieniny. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa w posłudze w naszej Parafii i w jego posłudze duszpasterskiej dla Diecezji. Dziękujemy również za pracę z młodzieżą, szczególnie przygotowującą się do bierzmowania. 

Polecamy lekturę Przewodnika Katolickiego: art. na temat rekolekcji wielkopostnych, wspomnienie posługi pasterskiej Papieża Benedykta XVI oraz ciekawy art. na temat przebaczenia w naszym życiu.      

W zeszłą niedzielę w czasie składki budowlanej zebraliśmy 7460 zł, a na hospicja w Środę Popielcową zebraliśmy 3450 zł. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy, Bóg zapłać. Przypominamy, że skarbonka św. Antoniego przeznaczona jest na obiady dla dzieci i młodzieży w szkołach, a skarbonka przy Sercu Jezusowym na kwiaty do kościoła.

W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła. Będziemy mogli również wesprzeć Misyjne Dzieło Pomocy „Ad gentes”.

W związku z apelem Ojca Świętego Franciszka, aby 23 lutego br. Był Dniem modlitwy i postu w intencji pokoju w Demokratycznej Republice Konga i w Południowym Sudanie, zachęcamy wszystkich do włączenia się w dzieło wypraszania pokoju dla tych krajów. W naszej Parafii będziemy modlić się w tej intencji w czasie każdej Mszy św. i Drogi Krzyżowej, a po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o pokój.

W imieniu Ks. Biskupa Jan Tyrawy zapraszamy na wykład dr. Krzysztofa Mazura pod tytułem: „Co nam pozostało z ideałów Solidarności?”, który odbędzie się 27 lutego (wtorek) o godz. 19.00 w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Bydgoszczy.

 

diecezja bydgoska

seminarium

serwispapieski 2

sdm

 

kromka

przewodnik katolicki

ekai

deon

Dane kontaktowe

Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła i Ewangielisty
ul. Skarżyńskiego 4,
Bydgoszcz 85-798
tel. 052-343-01-38 lub 052-343-12-22
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.