vibrators for sale women sex toys best sex toys Best vibrater lesbian sex toys male sex toys vibrators for sale bondage gear adult products vibrater bedroom toys women toys bondage toys toys for adults sex toys vibrators for women cheap vibrators toys adults toys for couples lesbian toys male toys adult vibrators adultsextoys dick toys female toys quiet vibrators rabbit toys couples toys silent vibrators strap on toys masterbation toys buy strap on glass toys rabbit vibrater toys woman adult female toys toy saxophone discount vibrators cheap rabbit vibrators waterproof rabbit marital aids rabbit vibe xxx toys pleasure toys strapon masterbaiting toys adult women toys sez toy large rabbit vibrator rabbit pearl sexual excretion
Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne

naglowek3

Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dziękujemy Panu Bogu za wszystkie łaski otrzymane w kończącym się Roku Kościelnym. W przyszłą niedzielę I Niedziela Adwentu, w czasie Mszy św. o godz. 8.30 odnowienie przyrzeczeń małżeńskich par, które ślubowały w grudniu.

W przyszłym tygodniu rozpoczynamy w całej Diecezji Nowennę (9 miesięcy) przygotowującą do nawiedzeniem kopii obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. W sobotę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 19.00 do godz. 21.00. Zakończy się ona Apelem Jasnogórskim.  

Młodzież III klas gimnazjum na swoje spotkanie przygotowujące do bierzmowania w czwartek o godz. 18.00. Rodziców dzieci I-szo Komunijnych zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.30 i na spotkanie w kościele.

W tygodniu przypada I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. dla uczniów klas IV i V od godz. 16.00, dla uczniów klas VI, VII i gimnazjum od godz. 16.30, a od 17.30 dla licealistów i dla dorosłych. W sobotę I sobota miesiąca o godz. 11.15 Różaniec, a o 12.00 Msza św. Fatimska. Ksiądz Wojciech i ks. Robert udają się z Komunia św. do chorych, a Ks. Maciej chorych odwiedzi w sobotę 9.12.

Dwa lata temu dokonaliśmy poświęcenia figury Serca Pana Jezusa i naszej Parafii Sercu Jezusowemu. Módlmy się o obfite owoce tej konsekracji. 

Polecamy lekturę Przewodnika Katolickiego: relacja z obchodów 400-lecia pobytu oo. Jezuitów w Bydgoszczy, art. na temat nacjonalizmu oraz wywiad z s. Małgorzatą Chmielewską o posłudze ubogim. Do Przewodnika dołączono książkę 5 min. z Bogiem. Rozważania na grudzień.   

Ks. Biskup zaprasza na wykład ks. prof. Stefana Szymika na temat Idea stworzenia oryginalną myślą chrześcijańskiej (europejskiej) cywilizacji, który odbędzie się w poniedziałek 27.11 o godz. 19.00 w auli WSD przy ul Grodzkiej.

Fundacja Drużyna Mieszka zaprasza na spotkanie na temat mediów z ks. Wojciechem Węckowskim, które odbędzie się w Collegium Sallesianum 30.11 o godz. 19.00.

W zeszłym tygodniu zmarli: śp. Helena Tubilewicz l. 78, zam. ul. Zarembiny 7 i śp. Franciszek Trzaskawka, noworodek. Polećmy Bożemu Miłosierdziu naszych zmarłych. Dobry Jezu a nasz Panie… Pomódlmy się również w intencji Rodziców śp. Franciszka, Pod Twoją obronę…

 

diecezja bydgoska

seminarium

serwispapieski 2

sdm

 

kromka

przewodnik katolicki

ekai

deon

Dane kontaktowe

Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła i Ewangielisty
ul. Skarżyńskiego 4,
Bydgoszcz 85-798
tel. 052-343-01-38 lub 052-343-12-22
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.