vibrators for sale women sex toys best sex toys Best vibrater lesbian sex toys male sex toys vibrators for sale bondage gear adult products vibrater bedroom toys women toys bondage toys toys for adults sex toys vibrators for women cheap vibrators toys adults toys for couples lesbian toys male toys adult vibrators adultsextoys dick toys female toys quiet vibrators rabbit toys couples toys silent vibrators strap on toys masterbation toys buy strap on glass toys rabbit vibrater toys woman adult female toys toy saxophone discount vibrators cheap rabbit vibrators waterproof rabbit marital aids rabbit vibe xxx toys pleasure toys strapon masterbaiting toys adult women toys sez toy large rabbit vibrator rabbit pearl sexual excretion
XXV Niedziela zwykła 24.09.2017 r.
Ogłoszenia parafialne

naglowek3

Przeżywamy Odpust Parafialny Św. Mateusza Ap i Ew, Patrona naszej Parafii. Suma Odpustowa o godz. 11.30, której będzie przewodniczył ks. prał. dr Tadeusz Nowak Proboszcz Parafii p.w. św. Floriana w Żninie. Po Mszy św. będziemy mogli wesprzeć projekt ustawy „stop aborcji”

Ministrantów, kandydatów na ministrantów i lektorów zapraszamy na spotkania w piątek o godz. 16.30. Oaza młodzieżowa spotyka się w każdy czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 na plebanii. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania ma swoje spotkania w czwartek o godz. 18.00. Chór parafialny zaprasza na próby w każdy wtorek o godz. 18.00. Scholka dziecięco-młodzieżowa zaprasza na próby w każdą niedzielę o godz. 10.00 na plebanii. 

Polecamy lekturę Przewodnika Katolickiego: art. o narodowym programie trzeźwości i przedstawienie sylwetki abpa Grzegorza Rysia, nowego biskupa w Łodzi. Do Przewodnika dołączono bezpłatne rozważania na październik 5 min. z Bogiem.

Zapraszamy do udziału w IX Diecezjalnej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 26-27.10. Koszt 130 zł. z noclegiem a 100 zł bez noclegu. Wyjazd spod Parafii o godz. 7.40. Zapisy w zakrystii. W czwartek 28.09 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast. Rozpoczęcie o godz. 15.00 na placu przy kościele.  

W piątek obchodzimy święto Archaniołów Gabriela, Rafała i Michała, który jest patronem p. Michał naszego kościelnego. Dziękując mu za posługę w naszej Parafii życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki świętego Patrona.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy październik, miesiąc Różańca św. Dzieci zapraszamy od poniedziałku do czwartku na godz. 16.30, dorosłych na 17.30 a młodzież w czwartek na różaniec prowadzony przez Oazę o godz. 17.30. Również w przyszłą niedzielę zgodnie z zaleceniami KEP w czasie wszystkich Mszy św. dokonamy odnowienia przyrzeczeń małżeńskich wszystkich parafian.

Zebranie Dzieci Pierwszokomunijnych wraz z Rodzicami w przyszłą niedzielę 1.10 na Mszy św. o godz. 11.30.

Parafia MBKM w Fordonie zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary, które rozpocznie się 05.10. o godz. 18.30. w kaplicy. Spotkania odbywać się będą co czwartek. Rekolekcje te pomagają przemienić swoje życie, pogłębić modlitwę osobistą i wspólnotową, a przede wszystkim spotkać żywego Boga, który jest obecny i z mocą działa w Kościele.

FUNDACJA  PRO OMNIS w Bydgoszczy prowadzi rekrutację dla osób chętnych do uczestniczenia w projekcie  pt. „ Centrum Wielu  Pokoleń” - Dom Dziennego Pobytu dla seniorów przy ul. Jarużyńskiej 9 w Fordonie. Szczegółowe informacje na reklamówkach przy wyjściu z kościoła. Uczestnictwo w Domu Dziennego Pobytu będzie bezpłatne.

Fundacja „Drużyna Mieszka” zaprasza na spotkanie z żeglarzem Witoldem Kantakiem pt. „Morskim Szlakiem Polonii” w piątek 29.09 o godz. 19.00 w Szkole Salezjańskiej w Sali 115.

W zeszłym tygodniu zmarła: śp. Hanna Mazur l. 67, zam. ul. Rataja 8. Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie…….

 

diecezja bydgoska

seminarium

serwispapieski 2

sdm

 

kromka

przewodnik katolicki

ekai

deon

Dane kontaktowe

Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła i Ewangielisty
ul. Skarżyńskiego 4,
Bydgoszcz 85-798
tel. 052-343-01-38 lub 052-343-12-22
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.