vibrators for sale women sex toys best sex toys Best vibrater lesbian sex toys male sex toys vibrators for sale bondage gear adult products vibrater bedroom toys women toys bondage toys toys for adults sex toys vibrators for women cheap vibrators toys adults toys for couples lesbian toys male toys adult vibrators adultsextoys dick toys female toys quiet vibrators rabbit toys couples toys silent vibrators strap on toys masterbation toys buy strap on glass toys rabbit vibrater toys woman adult female toys toy saxophone discount vibrators cheap rabbit vibrators waterproof rabbit marital aids rabbit vibe xxx toys pleasure toys strapon masterbaiting toys adult women toys sez toy large rabbit vibrator rabbit pearl sexual excretion
XXVI Niedziela zwykła 01.10.2017 r.
Ogłoszenia parafialne

naglowek3

Rozpoczęliśmy październik, miesiąc Różańca św. Dzieci zapraszamy na godz. 16.30 od poniedziałku do czwartku, dorosłych na 17.30 a młodzież w czwartek na Różaniec prowadzony przez Oazę o godz. 17.30.

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, modlimy się o powołania. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 a po nim spotkanie Stowarzyszenia Wspierania Powołań. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. dla uczniów klas IV i V od godz. 16.00, dla uczniów klas VI i gimnazjum od godz. 16.30, a od 17.30 dla licealistów i dla dorosłych. W sobotę pierwsza sobota miesiąca, o godz. 11.15 Różaniec św. z rozważaniem, a o 12.00 Msza św. Fatimska. Ksiądz Wojciech uda się z Komunią św. do chorych w czwartek, ks. Robert w sobotę, a ks. Maciej w przyszłą sobotę 14.10.

Ministrantów i kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkania w piątek o godz. 16.30. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania ma swoje spotkania w czwartek o godz. 18.00. Scholka dziecięco-młodzieżowa zaprasza na próby w każdą niedzielę o godz. 10.00 na plebanii. Spotkanie grupy dziewcząt Szensztackich w czwartek o godz. 17.00 na plebanii.

W przyszłą niedzielę obchodzimy XVII Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Po Mszach św. będziemy zbierać ofiary na fundusz dla stypendystów Dzieła Nowego Tysiąclecia. Msza św. dla młodzieży o godz. 13.00 w kościele św. Jadwigi. Po modlitwie wszyscy udadzą się ulicami miasta do Hali „Łuczniczka". W związku z Dniem Papieskim składka budowlana zostanie przełożona na III niedzielę 15.10.

W sobotę wspominamy Matkę Bożą Różańcową patronkę Żywego Różańca. Apostolstwo Żywego Różańca zaprasza wszystkich kochających Modlitwę Różańcową na Mszę św. o godz. 7.00, a po niej na Różaniec i na spotkanie przy kawie dla wszystkich członków i dla kandydatów. Wszystkim Różom dziękujemy za Wasze modlitewne wsparcie oraz za Waszą pracę na rzecz Parafii. Bóg zapłać. Od poniedziałku można zamawiać Msze św. na przyszły rok.

W czwartek we wspomnienie św. Faustyny zostanie erygowana nowa Parafia w naszym dekanacie jej poświęcona. Uroczysta Msza św. w kaplicy przy ul. Ks. Trybowskiego 3 o godz. 18.00. Nową Parafię oraz ks. proboszcza Krzysztofa Kozłowskiego polecamy Bożemu Miłosierdziu i świętej patronce.

Polecamy lekturę Przewodnika Katolickiego: rozmowa z ks. kard. R. Sarahem o tym, że zapomnieliśmy o Bogu, bo żyjemy w hałasie oraz artykuł o mocy modlitwy różańcowej.   

WT UMK w Toruniu zaprasza na podyplomowe studia w zakresie teologii. Szczegółowe inf. W gablotce. Zapraszamy na Mszę św. i na spotkanie dla małżeństw niesakramentalnych do kościoła oo. Jezuitów w pierwsze niedziele miesiąca o godz. 17.00. III LO im. Adama Mickiewicza zaprasza Absolwentów na 70 urodziny szkoły w sobotę 21.10.

W zeszłym tygodniu zmarli: śp. Jan Ruszkowski l. 70, zam. ul. Zarembiny 4 oraz śp. Mariola Bogdańska l. 59, zam. ul. Rataja 2. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie………

 

diecezja bydgoska

seminarium

serwispapieski 2

sdm

 

kromka

przewodnik katolicki

ekai

deon

Dane kontaktowe

Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła i Ewangielisty
ul. Skarżyńskiego 4,
Bydgoszcz 85-798
tel. 052-343-01-38 lub 052-343-12-22
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.