vibrators for sale women sex toys best sex toys Best vibrater lesbian sex toys male sex toys vibrators for sale bondage gear adult products vibrater bedroom toys women toys bondage toys toys for adults sex toys vibrators for women cheap vibrators toys adults toys for couples lesbian toys male toys adult vibrators adultsextoys dick toys female toys quiet vibrators rabbit toys couples toys silent vibrators strap on toys masterbation toys buy strap on glass toys rabbit vibrater toys woman adult female toys toy saxophone discount vibrators cheap rabbit vibrators waterproof rabbit marital aids rabbit vibe xxx toys pleasure toys strapon masterbaiting toys adult women toys sez toy large rabbit vibrator rabbit pearl sexual excretion
VI Niedziela Wielkanocna 21.05.2017 r.
Ogłoszenia parafialne

naglowek3

W przyszłą niedzielę 28.05 Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od piątku rozpoczynamy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30. Dziękujemy Dzieciom Pierwszokomunijnym, które przekazały 1731 zł. dla dzieci na misjach. Bóg zapłać.

Dzisiaj w katedrze w Dallas kleryk naszej Parafii Radosław Markiewicz, otrzymał święcenia diakonatu. Modlimy się w intencji księdza diakona i o światło Ducha Świętego w realizacji misji kapłańskiej. We wtorek zbiórka ministrantów o godz. 18.00.

Parafia Św. Łukasza zaprasza 22 maja, w poniedziałek, o godz. 16.45 na modlitwę przy relikwiach św. Rity z Cascii - patronki od trudnych i niemożliwych spraw. Po modlitwach uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. Abpa Wojciecha Polaka, Prymasa Polski. Szczegółowe informacje w gablotce i na ulotkach wyłożonych w kościele.

Polecamy lekturę Przewodnika Katolickiego: art. o wizycie papieża Franciszka w Fatimie, o misji ks. Abpa Henryka Hosera w Medjugorje oraz o dziękczynieniu za 100 lat Objawień Fatimskich w naszej diecezji.

W najbliższą sobotę ks. diakon Bartosz Brzeziński, który odbywał praktykę w naszej Parafii i ks. diakon Paweł Rybka, który kilka lat był organistom w naszej Parafii, otrzymają święcenia kapłańskie w katedrze Bydgoskiej w czasie Mszy św. o godz. 9.00. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w intencji kandydatów i ich rodzin. y oraz do uczestnictwa we Mszy św. Dzisiaj kończy w naszej Parafii praktykę duszpasterską ks. diakon Arek Napierała. Dziękujemy mu za jego posługę w parafii, we wspólnotach oraz za Jerce, uśmiech i zaangażowanie.

Zespół Szkół Katolickich przy ul. Nowodworskiej, zaprasza na Dni Otwarte w I Katolickim Liceum Ogólnokształcącego w sobotę 27.05 od godz. 10.00 do 13.00.

Dzięki zbiórce na misje zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego wsparliśmy finansowo żłobek prowadzony przez Siostry Benedyktynki w Santo Domingo w Ekwadorze. Bóg zapłać.

Czteroletnie Studium Organistowskie DB przyjmuje zapisy kandydatów na nowy rok szkolny. Egzaminy wstępne w piątek 9.06 o godz. 19.00 w Parafii św. Stanisława na Siernieczku.

Pomódlmy się za naszego zmarłego śp. Bogdana Priewe l. 67 zam. ul. Zarembiny 7. Dobry Jezu a nasz Panie.....

 

diecezja bydgoska

seminarium

serwispapieski 2

sdm

 

kromka

przewodnik katolicki

ekai

deon

Dane kontaktowe

Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła i Ewangielisty
ul. Skarżyńskiego 4,
Bydgoszcz 85-798
tel. 052-343-01-38 lub 052-343-12-22
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.