vibrators for sale women sex toys best sex toys Best vibrater lesbian sex toys male sex toys vibrators for sale bondage gear adult products vibrater bedroom toys women toys bondage toys toys for adults sex toys vibrators for women cheap vibrators toys adults toys for couples lesbian toys male toys adult vibrators adultsextoys dick toys female toys quiet vibrators rabbit toys couples toys silent vibrators strap on toys masterbation toys buy strap on glass toys rabbit vibrater toys woman adult female toys toy saxophone discount vibrators cheap rabbit vibrators waterproof rabbit marital aids rabbit vibe xxx toys pleasure toys strapon masterbaiting toys adult women toys sez toy large rabbit vibrator rabbit pearl sexual excretion
Wniebowstąpienie Pańskie 28.05.2017 r.
Ogłoszenia parafialne

naglowek3

W poniedziałek 29.05 Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu, modlitwę uwielbienia i modlitwę wstawienniczą po Mszy św. o godz. 18.00. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30, od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe.

W przyszłą niedzielę 04.06 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Będziemy jednocześnie przeżywali Święto Dziękczynienia. Po Mszach św. będziemy zbierali ofiary na świątynię Opatrzności Bożej.

W najbliższy czwartek I czwartek miesiąca modlimy się w intencji powołań. Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Stowarzyszenia Wspierania Powołań. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. od 16.00 dla uczniów kl. od III do VI, od 16.30 dla uczniów kl. gimnazjum, a od 17.30 dla licealistów i dorosłych. W sobotę pierwsza sobota miesiąca, od godz. 11.15 Różaniec św. Msza św. Fatimska o godz. 12.00. Księża udają się z Komunią św. do chorych. Ks. Wojciech uda się z Komunią św. do chorych w czwartek.

W przyszłą niedzielę ks. neoprezbiter Bartosz Brzeziński, który odbywał w naszej Parafii roczną praktykę duszpasterską, odprawi Mszę św. i udzieli błogosławieństwa prymicyjnego po Mszach św. o godz. 8.30, 10.00 i 11.30.

Polecamy lekturę Przewodnika Katolickiego: art. o sztuce kompromisu kard. St. Wyszyńskiego i o tajemnicy Wniebowstąpienia. Do Przewodnika dołączono książkę 5 min. z Bogiem. Modlitwy na czerwiec.

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy zaprasza na X Papieski Spływ Kajakowy Brdą, który odbędzie się w sobotę 10.06 na trasie Mylof-Woziwoda. Szczegółowe informacje na plakacie w gablotce.

Po Mszy św. będziemy rozdawali zaproszenia na V Tydzień Ewangelizacji w Bydgoszczy, który potrwa od 11 do 17.06.

W zeszłą niedzielę zebraliśmy 11,230 zł w czasie składki budowlanej oraz 6300 zł. od indywidualnych sponsorów. Bóg zapłać. Udało nam się zapłacić 17530 zł. Pozostało nam do zapłaty 154 220 zł.

Zgromadzenie Ducha Świętego zaprasza na całonocne czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego z 3 na 4.06 w kościele przy Al. Jana Pawła II. Będzie ono poprzedzone dwudniowymi rekolekcjami o Duchu Świętym 1 i 2.06 o godz. 19.00. Dodatkowe informacje o gablotce.

Polećmy Panu Bogu naszych zmarłych: śp. Jerzy Gruszczyński l. 65, zam. ul. Witosa 6. Dobry Jezu a nasz Panie…….

 

diecezja bydgoska

seminarium

serwispapieski 2

sdm

 

kromka

przewodnik katolicki

ekai

deon

Dane kontaktowe

Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła i Ewangielisty
ul. Skarżyńskiego 4,
Bydgoszcz 85-798
tel. 052-343-01-38 lub 052-343-12-22
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.