vibrators for sale women sex toys best sex toys Best vibrater lesbian sex toys male sex toys vibrators for sale bondage gear adult products vibrater bedroom toys women toys bondage toys toys for adults sex toys vibrators for women cheap vibrators toys adults toys for couples lesbian toys male toys adult vibrators adultsextoys dick toys female toys quiet vibrators rabbit toys couples toys silent vibrators strap on toys masterbation toys buy strap on glass toys rabbit vibrater toys woman adult female toys toy saxophone discount vibrators cheap rabbit vibrators waterproof rabbit marital aids rabbit vibe xxx toys pleasure toys strapon masterbaiting toys adult women toys sez toy large rabbit vibrator rabbit pearl sexual excretion
Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 04.06.2017 r.
Ogłoszenia parafialne

naglowek3

Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 17.30. Po raz 10 przeżywamy Święto Dziękczynienia pod hasłem „Dziękujemy za chleb”. Po Mszy św. będziemy zbierali ofiary na Centrum Opatrzności Bożej.

W poniedziałek Święto Matki Bożej Matki Kościoła, Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i 18.00. W czwartek 8.06 Święto ku czci Chrystusa Najwyższego i Wieczystego Kapłana i dzień modlitwy o świętość kapłanów. Również w czwartek Apostolstwo Żywego Różańca zaprasza na Msza św. o godz. 17.00, a po Nabożeństwie zebranie formacyjne w salce. Wdowy i wdowców zapraszamy w piątek 09.06 na Mszę św. w ich intencji o godz. 9.00.

Zapraszamy do uczestnictwa w VI Bydgoskim Marszu dla Życia i Rodziny w przyszłą niedzielę. Rozpoczęcie Mszą św. w katedrze o godz. 12.30 a po Mszy św. przejście do Bazyliki gdzie odbędzie się Festyn Rodzinny. Marsz rozpoczyna V Tydzień Ewangelizacji Bydgoszczy.

Radę Duszpasterską, Radę Ekonomiczną wraz z przedstawicielami wszystkich wspólnot zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 05.06 o godz. 19.00 na plebanii.

Polecamy lekturę Przewodnika Katolickiego: art. roli Ducha Świętego w naszym życiu, o rosnącej obojętności w społeczeństwie oraz przedstawienie sylwetki nowych kapłanów naszej diecezji.

W przyszłą niedzielę II niedziela miesiąca składka przeznaczona jest na cele budowlane.  

Parafia św. Jana Ap. zaprasza dzisiaj (niedziela) na Wieczór Uwielbienia po Mszy św. o godz. 18.00. Księża Salezjanie zapraszają na Dni Młodości, które odbędą się na terenie szkoły 10 i 11.06. Pogram umieszczony jest w gablotce. Wiatrak zaprasza na zajęcia dla osób niepełnosprawnych. Szczegóły na plakacie i na ulotkach.

Polećmy Panu Bogu naszych zmarłych: śp. Bogdan Szweda l. 71, zam. ul. Porazińskiej 6; śp. Grzegorz Lubka l. 62, zam. ul. Rzeźniackiego 6 i śp. Edmund Müller l. 86, zam. ul. Szancera 5. Dobry Jezu a nasz Panie…….

 

diecezja bydgoska

seminarium

serwispapieski 2

sdm

 

kromka

przewodnik katolicki

ekai

deon

Dane kontaktowe

Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła i Ewangielisty
ul. Skarżyńskiego 4,
Bydgoszcz 85-798
tel. 052-343-01-38 lub 052-343-12-22
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.