vibrators for sale women sex toys best sex toys Best vibrater lesbian sex toys male sex toys vibrators for sale bondage gear adult products vibrater bedroom toys women toys bondage toys toys for adults sex toys vibrators for women cheap vibrators toys adults toys for couples lesbian toys male toys adult vibrators adultsextoys dick toys female toys quiet vibrators rabbit toys couples toys silent vibrators strap on toys masterbation toys buy strap on glass toys rabbit vibrater toys woman adult female toys toy saxophone discount vibrators cheap rabbit vibrators waterproof rabbit marital aids rabbit vibe xxx toys pleasure toys strapon masterbaiting toys adult women toys sez toy large rabbit vibrator rabbit pearl sexual excretion
Boże Narodzenie 25.12.2017 r.
Ogłoszenia parafialne

naglowek3

Drodzy Parafianie oraz Szanowni Goście pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia, by Nowonarodzony Jezus obdarzał Was i Wasze Rodziny miłością, błogosławieństwem i pokojem. Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Dzisiaj Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. według porządku niedzielnego. Jutro 26.12 Msze św. jak w każdą niedzielę.

Dzieci prosimy, by zadania z rorat przyniosły do kościoła jutro na godz. 11.30. Po Mszy św. odbędzie się losowanie nagród. Śpiewanie kolęd przy żłóbku po Mszy św. o godz. 11.30.

Odwiedziny duszpasterskie – kolędę rozpoczynamy w tym roku w środę 27.12 od ul. Rataja 2 i 6; w czwartek ul. Rataja 4, 8, 10 i GOPR 1; w piątek ul. GOPR 5, 7, 9 i ul. Palińskiego; w sobotę ul. Chałubińskiego 1 i 4. Program kolędy dla Osiedla Szybowników można zabrać wychodząc z kościoła i zapoznać się z nim na naszej stronie internetowej. Kolędę rozpoczynamy w soboty i niedziele o godz. 15.00 a w tygodniu o 16.00.

Od środy 27.12 Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00 i 15.30 w Domu Parafialnym. W środę Odpust Parafialny w Parafii św. Jana Apostoła. Suma odpustowa o godz. 18.00. W przyszłą niedzielę 31.12 Uroczystość Świętej Rodziny. 

Dziękujemy Zespołowi Artystycznemu za przygotowanie przepięknej dekoracji bożonarodzeniowej, która pomaga nam pełniej przeżyć tajemnicę Bożego Narodzenia w codziennym życiu i sprawowanej Eucharystii.

Polecamy lekturę Przewodnika Katolickiego: art. o dacie narodzenia Jezusa i o bożonarodzeniowych prezentach. Do Przewodnika dołączono książkę 5 min. z  Bogiem. Modlitwy na każdy dzień stycznia. Cena całości 6,00 zł.

W przyszłą niedzielę w Sylwestra 31.12 po Mszy św. o godz. 10.00 Nabożeństwo dziękczynne za przeżyty rok zakończone uroczystym Te Deum. Jak co roku odprawimy również Mszę św. o godz. 23.00 w intencji wszystkich Parafian na zakończenie starego i powitanie nowego roku. W Nowy Rok 1.01.17 Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Dzień Modlitwy o Pokój, nie ma Mszy św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze św. wg. porządku niedzielnego.

 

diecezja bydgoska

seminarium

serwispapieski 2

sdm

 

kromka

przewodnik katolicki

ekai

deon

Dane kontaktowe

Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła i Ewangielisty
ul. Skarżyńskiego 4,
Bydgoszcz 85-798
tel. 052-343-01-38 lub 052-343-12-22
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.