vibrators for sale women sex toys best sex toys Best vibrater lesbian sex toys male sex toys vibrators for sale bondage gear adult products vibrater bedroom toys women toys bondage toys toys for adults sex toys vibrators for women cheap vibrators toys adults toys for couples lesbian toys male toys adult vibrators adultsextoys dick toys female toys quiet vibrators rabbit toys couples toys silent vibrators strap on toys masterbation toys buy strap on glass toys rabbit vibrater toys woman adult female toys toy saxophone discount vibrators cheap rabbit vibrators waterproof rabbit marital aids rabbit vibe xxx toys pleasure toys strapon masterbaiting toys adult women toys sez toy large rabbit vibrator rabbit pearl sexual excretion
Niedziela Świętej Rodziny 31.12.17 r.
Ogłoszenia parafialne

naglowek3

Ostatni dzień roku, Sylwester oraz Uroczystość Świętej Rodziny, pragniemy złożyć jak najserdeczniejsze życzenia wszystkim Rodzinom naszej Parafii: radości, pokoju, zgody i błogosławieństw oraz by Nowonarodzone Dziecię każdego dnia napełniało Wasze domy Swoją obecnością. Jak co roku odprawimy dzisiaj Mszę św. o godz. 23.00 w intencji wszystkich parafian na zakończenie starego i powitanie nowego roku. Śpiewanie kolęd przy żłóbku dla dzieci po Mszy św. o godz. 11.30.

Jutro Nowy Rok, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Dzień Modlitwy o Pokój. Nie ma Mszy św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze św. wg. porządku niedzielnego. W przyszłą niedzielę Niedziela Chrztu Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 8.30 odnowienie przyrzeczeń małżeńskich par, które ślubowały w styczniu.

W czwartek I czwartek miesiąca. o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji powołań. Po Mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Wspierania Powołań. W pierwszy piątek miesiąca Msze św. w kościele o godz. 7.00 i 15.30. Spowiedź św. w czasie Mszy św.

W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli i I sobota miesiąca. Msze św. jak w każdą niedzielę. Dzieci Pierwszokomunijne wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.30 z poświęceniem książeczek.  

W przyszłą niedzielę 7.01 zapraszamy na IX Noworoczny Koncert Kolęd w wykonaniu 4 chórów: Fresca Voce, Chóru Parafii Ewangelicko – Augsburskiej w Bydgoszczy, Scholi WSD w Bydgoszczy i naszego Chóru Cantate Deo. o godz. 16.30 w kościele.

Polecamy lekturę Przewodnika Katolickiego: art. o znaczeniu odwiedzin kolędowych, o tradycji Orszaków Trzech Króli oraz relacja bydgoskiego opłatka na Starym Rynku.

Odwiedziny duszpasterskie – kolęda: we wtorek 2.01 Chałubińskiego 2 i 6, GOPR 3, i Bachledy 3 i 5, w środę ul. Bachledy 2, Skarżyńskiego 5 i 7, w czwartek ul. Skarżyńskiego 3, 9, 11 i Przybory 3, w piątek 5.01 Przybory 5, Wierzejewskiego 1 i 2, w niedzielę 7.01 ul. Przybory 7 i 9, Zurna 2, w poniedziałek 8.01 ul. Przybory 11, Zurna 1 i 3, Kwiatkowskiego 6. Program kolędy umieszczony jest na stronie internetowej parafii i w gablotce. Kolędę rozpoczynamy w soboty i niedziele o godz. 15.00 a w tygodniu o 16.00. Msze św. w ciągu tygodnia odprawiamy w Domu Parafialnym o godz. 7.00 i o 15.30.

Po Mszy św. będziemy zbierali ofiary na ogrzewanie kościoła.

Parafia św. Mikołaja zaprasza na koncert kolęd w wykonaniu zespołu  wokalnego śpiewającego a capella, AFFABRE CONCINUI w piątek, 5 stycznia o godz. 19.00

Zapraszamy do udziału w V Bydgoskim Orszaku Trzech Króli w sobotę 6.01. Rozpoczęcie Mszą św. w kościele o. Jezuitów o godz. 11.00. O godz. 12.15 przemarsz do Hali Sportowej Łuczniczka.

 

diecezja bydgoska

seminarium

serwispapieski 2

sdm

 

kromka

przewodnik katolicki

ekai

deon

Dane kontaktowe

Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła i Ewangielisty
ul. Skarżyńskiego 4,
Bydgoszcz 85-798
tel. 052-343-01-38 lub 052-343-12-22
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.