vibrators for sale women sex toys best sex toys Best vibrater lesbian sex toys male sex toys vibrators for sale bondage gear adult products vibrater bedroom toys women toys bondage toys toys for adults sex toys vibrators for women cheap vibrators toys adults toys for couples lesbian toys male toys adult vibrators adultsextoys dick toys female toys quiet vibrators rabbit toys couples toys silent vibrators strap on toys masterbation toys buy strap on glass toys rabbit vibrater toys woman adult female toys toy saxophone discount vibrators cheap rabbit vibrators waterproof rabbit marital aids rabbit vibe xxx toys pleasure toys strapon masterbaiting toys adult women toys sez toy large rabbit vibrator rabbit pearl sexual excretion
II Niedziela zwykła 14.01.18 r.
Ogłoszenia parafialne

naglowek3

W poniedziałek Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na Mszę św. w intencji żywych i zmarłych członków Apostolstwa i na spotkanie w domu parafialnym. W środę przeżywamy dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do godz. 15.15. O godz. 15.00 zapraszamy na Koronką do Bożego Miłosierdzia. Msze św. będą odprawiane w kościele.

W piątek 19.01 Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego w czasie Mszy św. o godz. 15.30. W piątek ks. proboszcz obchodzi dzień swojego patrona. Msza św. w intencji ks. Proboszcza w przyszłą niedzielę o godz. 10.00. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci, dziękujemy Panu Bogu za naszych Dziadków i prosimy dla nich o zdrowie i o Boże błogosławieństwo.

Polecamy lekturę Przewodnika Katolickiego: art. o religijności Polaków, o tym co Polska może zrobić dla uchodźców, o uzależnieniu od gier komputerowych oraz o wielkim skarbie odkrytym w naszej katedrze.

W czwartek rozpoczynamy Tydzień Modlitw i Jedność Chrześcijan pod hasłem Prawica Twoja wsławiła się mocą… (Wj 15, 6)

Odwiedziny duszpasterskie – kolęda w niedzielę 14.01 ul. Duracza 4, 5, 6 i Witosa 4, w poniedziałek ul. Witosa 2 i 6, we wtorek ul. Witosa 1, 5 i Przyjaciół 1, w środę 17.01 ul. Andersena 3, 5, 8 i Rodzinna 1 i 4, w czwartek ul. Gościnna 2, 3 i Szczęśliwa 3, w piątek ul. Szczęśliwa 4, 5 i Porazińskiej 5, w sobotę ul. Szczęśliwa 2, Porazińskiej 2, 4, 6, w niedzielę 21.01 ul. Porazińskiej 7, 10, Szancera 3, Sielska, Szafirowa, Szybowcowa, Produkcyjna, Produkcyjna 15, Brzechwy – domki, w poniedziałek 22.01 ul. Brzechwy 3 i Szancera 2. Program kolędy umieszczony jest w gablotce i na stronie internetowej parafii.

W ostatnim tygodniu zmarły śp. Róża Przygocka l. 68, zam. ul. Gawędy 1 i śp. Kazimiera Olszewska l. 80, zam. ul. Przybory 6. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu, Dobry Jezu a nasz Panie..…

 

diecezja bydgoska

seminarium

serwispapieski 2

sdm

 

kromka

przewodnik katolicki

ekai

deon

Dane kontaktowe

Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła i Ewangielisty
ul. Skarżyńskiego 4,
Bydgoszcz 85-798
tel. 052-343-01-38 lub 052-343-12-22
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.