vibrators for sale women sex toys best sex toys Best vibrater lesbian sex toys male sex toys vibrators for sale bondage gear adult products vibrater bedroom toys women toys bondage toys toys for adults sex toys vibrators for women cheap vibrators toys adults toys for couples lesbian toys male toys adult vibrators adultsextoys dick toys female toys quiet vibrators rabbit toys couples toys silent vibrators strap on toys masterbation toys buy strap on glass toys rabbit vibrater toys woman adult female toys toy saxophone discount vibrators cheap rabbit vibrators waterproof rabbit marital aids rabbit vibe xxx toys pleasure toys strapon masterbaiting toys adult women toys sez toy large rabbit vibrator rabbit pearl sexual excretion
V Niedziela zwykła 04.02.18 r.
Ogłoszenia parafialne

naglowek3

W czwartek 8.02 w związku ze wspomnieniem św. Józefiny Bakhity, będziemy przeżywać w całym Kościele Dzień Modlitw, refleksji i działania przeciw handlowi ludźmi.

Apostolstwo Żywego Różańca zaprasza na Mszę św. w czwartek 8.02 o godz. 17.00 w intencji żywych i zmarłych członków Apostolstwa i po Mszy św. i różańcu na spotkanie formacyjne i wymianę tajemnic.

W niedzielę 11.02 wspomnienie NMP z Lourdes oraz Światowy Dzień Chorego.

Przypominamy, że w każdy wtorek modlimy się do naszego patrona św. Mateusza Ap. i Ew. na Mszy św. o godz. 17.00 i w czasie nabożeństwa przed Najświętszym Sakramentem o godz. 17.30. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30 i Msza św. zbiorowa we wszystkich naszych intencjach o godz. 18.00.

Polecamy lekturę Przewodnika Katolickiego: ciekawy artykuł o potrzebie wierności małżeńskiej w nauczaniu papieża Franciszka, o spotkaniu z Kościołem greko-katolickim w Rzymie oraz relacja z zakończonego tygodnia modlitw o jedność chrześcijan w naszej diecezji.  

W przyszłą niedzielę 12.02 zebranie Rady Duszpasterskiej i Budowlanej oraz przedstawicieli wszystkich wspólnot o godz. 19.00 na plebanii w celu omówienia pracy duszpasterskiej w nowym roku.

W zeszłą niedzielę zebraliśmy na ogrzewanie kościoła 2745 zł. Wszystkim Ofiarodawcom z serca dziękujemy. Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę II niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na cele budowlane.

Ksiądz Biskup Jan Tyrawa zaprasza na kolejną katechezę o Darach Ducha Świętego we wtorek 13.02 do katedry na godz. 18.30.

Parafia Świętej Trójcy zaprasza na rekolekcje z o. Adamem Szustakiem 7 i 8.02 o godz. 18.00.  

W tym tygodniu zmarli: śp. Agnieszka Krumraj l. 97, zam. ul. Andersena 8, śp. Benedykt Konwiński l. 60, zam. ul. Chałubińskiego 1, śp. Anna Lajtloch l. 76, zam. ul. Rataja 6 oraz śp. Andrzej Gołata l. 68, zam. ul. Zarembiny 25. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie …

 

diecezja bydgoska

seminarium

serwispapieski 2

sdm

 

kromka

przewodnik katolicki

ekai

deon

Dane kontaktowe

Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła i Ewangielisty
ul. Skarżyńskiego 4,
Bydgoszcz 85-798
tel. 052-343-01-38 lub 052-343-12-22
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.