vibrators for sale women sex toys best sex toys Best vibrater lesbian sex toys male sex toys vibrators for sale bondage gear adult products vibrater bedroom toys women toys bondage toys toys for adults sex toys vibrators for women cheap vibrators toys adults toys for couples lesbian toys male toys adult vibrators adultsextoys dick toys female toys quiet vibrators rabbit toys couples toys silent vibrators strap on toys masterbation toys buy strap on glass toys rabbit vibrater toys woman adult female toys toy saxophone discount vibrators cheap rabbit vibrators waterproof rabbit marital aids rabbit vibe xxx toys pleasure toys strapon masterbaiting toys adult women toys sez toy large rabbit vibrator rabbit pearl sexual excretion
VI Niedziela zwykła 11.02.18 r.
Ogłoszenia parafialne

naglowek3

Przeżywamy dzisiaj Światowy dzień Chorego. Módlmy się w intencji wszystkich chorych w naszej Parafii i w naszych Rodzinach.

W tym tygodniu rozpoczynamy Wielki Post. W środę Popielec obowiązuje post ścisły. Mszę św. o 7.00, 10.00, 16.00, 17.00 i 18.00. Składka przeznaczona jest na funkcjonowanie Hospicjów Diecezji Bydgoskiej. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.15, Droga Krzyżowa w piątki dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.30. Zapraszamy wszystkich do dobrego przeżycia tego czasu i podjęcia wielkopostnych postanowień.

Zebranie Rady Duszpasterskiej, Rady Budowlanej i Przedstawicieli wszystkich Wspólnot dzisiaj o godz. 19.00 na plebanii.

W tym roku Rekolekcje Parafialne będziemy przezywali od III niedzieli Wielkiego Postu czyli od 4 marca.

W każdy wtorek modlimy się do św. Mateusza w intencji całej Parafii podczas Mszy św. o godz. 17.00, a o 17.30 wystawienie Najśw. Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i Litania do św. Mateusza. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

W czwartek 15.02 Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na Mszę św. o godz. 17.00 i na spotkanie po Mszy św. w salce na plebanii. W piątek 16.02 Msza św. dla wdów i wdowców o godz. 9.00.

Polecamy lekturę Przewodnika Katolickiego: art. o wielkopostnych postanowieniach, o rocznicy objawień Matki Bożej w Lourdes i relacja z prac archeologicznych w naszej katedrze.  

Ksiądz Biskup Jan Tyrawa zaprasza na kolejną katechezę o Darach Ducha Świętego we wtorek 13.02 do katedry na godz. 18.30.

Zapraszamy na I Forum Charyzmatyczne DB Rozpal wiarę. Informacje o zapisach na plakacie i na ulotkach.

W ostatnim tygodniu zmarli: śp. Franciszek Ziętak l. 66, zam. ul. Duracza 16 oraz śp. Jadwiga Jędrzejewska l. 79, zam. ul. Bachledy 5. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie..…

 

diecezja bydgoska

seminarium

serwispapieski 2

sdm

 

kromka

przewodnik katolicki

ekai

deon

Dane kontaktowe

Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła i Ewangielisty
ul. Skarżyńskiego 4,
Bydgoszcz 85-798
tel. 052-343-01-38 lub 052-343-12-22
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.